Şirket Profili

Biz Kimiz..

IconImage

1970 yılında küçük bir reklam atölyesi olarak işe başladık, işyerimiz 100 m2’lik bir alandan ibaretti. 1974 yılında çalışma alanımızı 300 m2 yaparak o yılların kabartma yazı ve fon gerçeğini de göz önüne alarak, 190x130 cm ebadında 0.3 mm’den 30 mm’ye kadar plexiglassları istenilen derinlikte baskı yapan 160 ton kapasiteli, itici pistonlu otomatik hidrolik presi hizmete sunduk. Yine presin yanı sıra 210x135 cm ebadındaki tam boy plexiglass malzemeyi alabilen bütangaz tertibatlı ısıtıcıyı kurduk bu pres ve ısıtıcı fırın sayesinde Türkiye’nin birçok bölgesine ışıklı reklam ve avize (aydınlatma) imalatı yaptık.

Bilgi birikimi makine parkı ve müşteri portföyümüzün sağlamış olduğu özgüven sayesinde;

1978-1984 yılları arasında Petrol Ofisi - Tarım Kredi Koop. – Aygaz gibi firmalara hizmet verdik. 1984 -1990‘lı yıllarda teknolojimizi bilgisayar bağımlı dijital makinalarla (folyo kesen plotter – dijital baskı bas-kes) güçlendirdik. Bölgemizde rakipsiz hale geldik. Profilo, Bosch, Siemens olmak üzere ülke çapında kurumsal firmalara binlerce m2 de reklam hizmeti verdik.

Şahıs şirketi olarak kurmuş olduğumuz firmamızı, 1992 yılında limited şirketine dönüştürdük. 1974 de el aletleri ile tabela yapan bir firma iken;

1992’de “Batıda Alternatif, Güneyde Rakipsiz” sloganımızla sanayileşen reklamcı olduk. 1997 yılında atölyemizi 1200 m2 büyüterek yine güneyde bir ilk olan solvent bazlı dijital baskı ve laminasyon makinası ile güçlendirdik. 2000 yıllarında ise metal sanayiye geçerek hidrolik abkant pres - hidrolik giyotin - cnc router (2 ad.) - silindir ve profil kıvırma makinaları - tam otomatik oto boya fırını - 80x150 lazer makinesi gibi teknoloji harikası makinaları hizmete sunduk.

2007 yılında 3 katlı 1000 m2 ek bina yapıp, çalışma alanımızı genişlettik.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 2002-2008 yıllarında tabela metal işleri ve festival organizasyonun tanıtım işlerini yaptık.

2004 yılında Euroil akaryakıt istasyonu kurumsal kimlik uygulaması ile başladığımız akaryakıt sektöründe Soil – Can Holding (Energy) firmaları ile binlerce kurumsal istasyon giydirmesi yaptık ve yapmaktayız.

2009 yılında Karayolları Otoban Gişeleri – Karayolları Trafik - Otoyol Trafik Levhaları imalat ve montajını yaptık.

Bunun yanı sıra; bölgemizde faaliyet gösteren birçok kurumsal firmanın tabela ve tanıtım işlerini başarı ile yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

“Reklam kaliteli bir ürünü tüketiciye tanıtmaktır, uygulamak ise bir sanattır’’ sloganıyla sektörümüzde hizmet vermeye, istihdam yaratmaya ve kurumsallaşma yönündeki atılımlarla devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Açıkhava reklamcılığı sektöründe yapmış olduğumuz faaliyetlerimizde, bilgili, gelişen, çalışkan ve deneyimli kişilerden oluşan kadromuz ve kurumsal yapımızla; müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutarak, mesleki iş kalitemizi sürekli geliştirerek, sıfır hata ile hizmet vermektir.

Misyonumuz

Günümüz zorlu piyasa şartlarında sektörde tutunmak bulunduğu yeri korumak, akılda kalıcılığı sağlamak, daha geniş kitlelere ulaşmak adına yapılan ve tanıtımın vazgeçilmez bir unsuru olan reklam; Doğru ellerde hayat bulduğu zaman, başarıya ulaşacaktır. Bu amaçla; ‘’Reklam, kaliteli bir ürünü tüketiciye en iyi şekilde tanıtmaktır, uygulamak ise bir sanattır’’ bilinci ile teknolojiyi ve alanımızda ki yenilikleri takip ederek sürekli kendini geliştirme çabası içerisinde olan uzman kadromuzla yüksek kalitede hizmet ve ürün üreterek müşteriyi memnun etmektir.

Vizyonumuz

1970 yılından bugüne, ülke çapında binlerce m2 de hizmet üreten ve hizmetlerine aralıksız devam etmekte olan firmamız, reklam sektöründeki yenilikleri anında size ulaştırmayı, meslek ahlakı ve disiplini içinde öncü olmayı, kaliteli ve zamanında uygulamaları ile siz değerli müşterilerimize 3. Bin yılda da hizmet vermeyi bir güven borcu olarak sürdürmeye ve müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışı ile sizlerden gelen istekleri kendi bilgi birikimimiz ile harmanlayarak yaratmış olduğumuz özgün projelerle sektörde marka olmaya devam edecektir.

Nasıl Çalışırız?

Keşif

Çalışma yapılmadan önce mekanın görülmesi, ölçeklendirilmesi ve nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir.

Tasarım

Alınan ölçü ve doneler ile yapılacak işin, nasıl görüneceği dijital ortamda hazırlanır. Böylelikle kötü sürprizlere maruz kalmazsınız.

Üretim

Beğenilen tasarımınız, profesyonel imalat ekibi ve geniş makine parkuru ile en kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir.

Montaj

Önceden planlanan sürede montaja gelinir. Tecrübeli montaj ekibimiz tarafından uygulanır ve teslimatı yapılır.

web tasarım vds vds sunucu mersin gergi tavan